backgroundImage
Menu
Mx Brýle Eks Brand Lucid Black Silver - Silver Mirror Lens
0% (0 hodnocení)
katalogové číslo: 067-12005
výrobce:EKS BRAND
Naše cena bez DPH:2 065,29 Kč
Naše cena s DPH:2 499 Kč
2 499 Kč
Skladem na prodejně
Vložit
Popis produktu
Popis produktu:
soubory a odkazy

ZDARMA OD NÁS OBDRŽÍTE BALENÍ 20ti STRHÁVAČEK NAVÍC!!!

Robustní dyádový rám, dvojitý vstřikovaný do našeho závodně osvědčeného polyflex obličeje formujícího vnitřního rámu
Flo vzduchový ventilační systém s kanálem vlhkosti
20 mm silná, 3D lisovaná, vícestupňová obličejová pěna
Silově montovaný upevňovací systém
45mm ultra široký tkaný popruh se silikonovou kontrolou trakce
Xdo [xtreme definice optiky]
Rychloměnný systém zamykání objektivu Wavelatch
Vstřikované čočky Xdo s tvrdou vrstvou a úpravou proti zamlžení
Integrované odtrhávací sloupky
Ultra široké zorné pole přijímá 45mm zip-off filmový systém
Odnímatelný odvětrávaný štít nosu

Nové brýle LUCID se vyznačují jasným vnímáním. Je vytvořen z více než 35 let výzkumu a vývoje, zkušeností, vášně a vývoje v oblasti brýlí. Jak se svět vyvíjí, tak i jasná vize a potřeba vidět v těch nejnáročnějších situacích. Nové brýle LUCID posunou funkci zraku a brýlí na maximum díky neuvěřitelné technologii objektivů XDO (Xtreme Definition Optics). Objektiv XDO je vstřikován z nejkvalitnějšího nárazuvzdorného polykarbonátového materiálu pro nulové vizuální zkreslení.

Robustní tuhý vnější rám DYAD drží objektiv na místě a vytváří dokonalé těsnění pro obranu proti létajícím troskám a těžkým hnízdům. Vnější rám je dvakrát vstřikován do měkkého vnitřního rámu vyrobeného z našeho exkluzivního materiálu POLYFLEX pro tváření. To umožňuje, aby se vnitřní rám tvaroval do různých tvarů plochy, což vytváří nejlepší těsnění a uložení a zároveň eliminuje prakticky všechny tlakové body. Brýle LUCID obsahují odnímatelný nízkoprofilový odvětrávaný štít nosu pro zvýšenou ochranu.

LUCID WAVELATCH je nový typ systému uzamykání čoček, který udržuje vstřikovanou čočku XDO bezpečnou a pevně utěsněnou. Umožňuje jezdci rychle vyměnit objektiv za jiný tónovaný objektiv pouze se skluzavkou palce. Snadno a rychle!

LUCID 20 mm silná, 3D tvarovaná, vícestupňová pěna na obličej vytváří bezkonkurenční přizpůsobení pro téměř každý tvar obličeje. Pěnová třetí vrstva spolu s naším inovativním novým kanálem vlhkosti, který je vylisován do rámu brýlí, zabraňuje odkapávání potu nebo stříkajícímu na čočku brýlí. Hydratační kanál FLOAIR umožňuje " potu" stékat po stranách rámu spíše než do očí.

Brýle LUCID nabízejí jedno z nejširších zorných polí dostupných v brýlích. To také umožňuje brýlím využívat špičkový 45mm extra vysoký roll-off systém pro absolutní jasné vidění v těch nejošklivějších dnech.

Nový design podpěr FORCEFIT je vybaven větším 45mm ultra širokým tkaným popruhem se silikonovou kontrolou trakce, který umožňuje správné napnutí brýlí pro pohodlné a bezpečné uchycení pro bezkonkurenční výkon.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tyto stránky používají k poskytování služeb , personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informace

Souhlasím