backgroundImage
Menu
Mx Boty Alpinestars Tech 10 Black / Red Fluo / Orange Fluo / White
0% (0 hodnocení)
katalogové číslo: 2010020-1332
výrobce:Alpinestars
běžná cena:15 990 Kč
Naše cena bez DPH:11 198 Kč
Naše cena s DPH:13 550 Kč

Velikost

Dodací lhůta 3-7 dnů
13 550 Kč
Dodací lhůta 3-7 dnů
13 550 Kč
Dodací lhůta 3-7 dnů
13 550 Kč
Dodací lhůta 3-7 dnů
13 550 Kč
Dodací lhůta 3-7 dnů
13 550 Kč
Dodací lhůta 3-7 dnů
13 550 Kč
13 550 Kč
Vložit
Popis produktu
Popis produktu:
soubory a odkazy

Inovovaný model Tech 10 opět nastavuje další milník v oblasti ochrany nohou. U kompletně předělaného celku se zachováním ikonického designu Tech 10 se vývojové oddělení zaměřilo na zvýšení ochrany, redukci hmotnosti (snížení celkové hmotnosti o 400 g na pár bot) a redukci zbytečné masy materiálu s tím související. Nejdůležitějšími inovacemi u nového modelu je přední pružná planžeta v partiích nártu, nový tvar asymetrického systému vodícího kloubu a přepracovaný tvar podrážky s protektorem paty, navrženým s velkým důrazem pro lepší absorbci nárazu a zvýšení prevence zlomeniny paty. Každý komponent původní verze byl podroben důkladnému studiu v souvislosti s redukcí hmotnosti a objemu. Jako příklad za všechny slouží nové ráčny přezek ze slitiny hliníku kované za studena. V kombinaci s využitím nejnovějších, lehkých a odolných kompozitních materiálů je bota jako celek více aerodynamická. Od modelové řady 2021 doznává dalších úprav v podobě upravené konstrukce podrážky, která by měla zajistit pohodnější vyměňovaní středového dílu se zvýšenou prevencí potřeby měnit celou podrážku. Hlavní a středová podážka dále disponuje novým materiálovým složením podrážky a tvarem povrchu, jež by mělo v kombinaci obou detailů zajištovat lepší grip ve všech partiích plochy podrážky.

Konstrukce:
Přepracovaný patentovaný systém posuvné čepele a ochrany v oblasti nártu redukuje přepětí nohy a zprostředkovává optimální poměr mezi flexibilitou, lepší ochranou proti nárazu a tuhostí. Společně s patentovaným systémem posuvné čepele v oblasti holeně, který redukuje přepětí nohy a zprostředkovává lepší flexibilitu pohybu v zadních partiích boty.
Rozložení boty na vrchní a spodní celek propojený asymetrickým systémem dvojitého vodícího kloubu dovoluje dobrou flexibilitu a přenost rázové síly.
Unikátní přepracovaná ochrana paty Dynamic Heel Compression Protector (DHCP) s robustním plastovým pláštěm a vícekomponentní výstelkou pro lepší absorbci nárazu a zvýšení prevence proti zlomení paty.
Optimalizovaný objem materiálu boty na vnitřní straně pro lepší cit při kontaktu s motocyklem.
Lehčená konstrukce gumové podrážky s novým tvarem protiskluzových prvků zaručuje maximální grip, efektivní odvod vody a současně dovoluje práci a volnost pohybu ve stupačkách při jízdě.
Odlehčená obšívka z kůže s plochami v provedení z odolného termoplastu.
Vrchní manžeta z pružného mikrovlákna zabraňující vniknutí prachu, bahna a vody do interiéru boty.
Povrch vnitřní výstelky z protiskluzového materiálu.
Ventilační prvky umístěné na strategických místech v oblasti holenního protektoru.
Nový tvar vyměnitelných středů podrážek s větší plochou snižuje riziko nutnosti výměny celé podrážky.
Komfortní vložky z dvou komponentní pěny.
Bezpečnostní prvky:
Plochy z trvzeného termoplastu.
Zvýšená ochrana paty.
Odnímatelná komfortní vnitřní botička s integrovaným kloubem.
Boty jsou CE certifikované.
Hlavní přednosti produktu:
Ochrana paty Dynamic Heel Compression Protector (DHCP).
Pružný panel v oblasti nártu zesílený plastovými prvky.
Pevné a lehčené přezky s ráčnami ze slitiny hliníku válcovaného za studena a tvarem dotaženým pro lepší uživatelský komfort.
Snížená hmotnost a optimalizovaný tvar boty.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tyto stránky používají k poskytování služeb , personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informace

Souhlasím