backgroundImage
Menu
KTM SX-E 1.12 2023
0% (0 hodnocení)
katalogové číslo: 3PW210052300
výrobce:KTM
běžná cena:22 900 Kč
Naše cena bez DPH:17 099 Kč
Naše cena s DPH:20 690 Kč
20 690 Kč
Skladem na prodejně
Vložit
Popis produktu
Popis produktu:
soubory a odkazy

Ideální pro děti ve věku 2–5 let s hmotností do 34 kg

KTM SX-E 1.12 je perfektní volbou pro malé trhače s malými nebo žádnými zkušenostmi na balančním kole. Vaše dítě by mělo mít vnitřní šev 35 cm nebo více, aby se dostatečně dotýkalo země s mírným ohnutím v kolenou pro optimální velikost. Vaše dítě se může naučit tlačit, udržovat rovnováhu a setrvat v režimu bez napájení.

Přejděte je do režimu s pohonem (svatý grál zábavy), protože prokážou zdatné používání a pochopení brzd a schopnost dojet a brzdit ve stoje. Nastartujte je s rychlostí podobnou té, jakou dokážou tlačit na nepoháněnou verzi, a naučí se používat otočný plyn a dlouhé pobřeží se změní v neustálé používání plynu a chichotání. Jak pokračují v rozvoji dovedností, střední rychlost KTM SX-E 1.12 umožňuje výjimečné množství zábavy venku, získává tisíce hodin koordinace ruka-oko, rovnováhy a cvičení venku.

Elektrická balanční kola KTM SX-E 1.12 nabízejí jedinečnou příležitost podělit se o motocyklový sport s mladými šampiony zítřka. Mohou vypadat stejně jako jejich hrdinové KTM FACTORY RACING s čísly a vším, a přitom zvládat rovnováhu a ovládání plynu, když se připravují na přechod na větší platformu.


01. JISTOTA PŘI PŘECHODU NA VĚTŠÍ STROJE

BARVY, DESIGN A GRAFIKA KTM
S barvami a grafikou inspirovanými stroji KTM FACTORY RACING si budou vaši mladí závodníci připadat jako jejich oblíbení jezdci týmu FACTORY KTM. Nechybí ani sada dekorativních nálepek na SPZ: 1, 2, 25 nebo 557.

NÍZKÁ HMOTNOST – 6 KG
V případě pádu nebo upuštění odrážedla dokáže dítě stroj samo zvednout. Vzhledem k tomu, že odrážedlo má poloviční hmotnost než jezdec, dítě rychle získá potřebné dovednosti. Odrážedlo snadno zvládne naložit do vozidla každý člen rodiny.

ULTRA NÍZKÉ SEDLO
Ideální pro děti ve věku 2–5 let s hmotností do 34 kg a délkou vnitřního švu 35–51 cm. Dodává jezdcům jistotu, protože mohou být nohama pevně opřeni o zem. Dítě proto dokáže snadno udržovat rovnováhu. Závodní ergonomické umístění stupaček zaručuje správné postavení těla při jízdě ve stoje a děti získají správné jízdní dovednosti.

SX-E VS. KOLO
Možnost osvojit si ovládání stroje bez nutnosti šlapat umožňuje rychleji získat jistotu. Možnost pohodlně dosáhnout nohama na zem umožňuje malým jezdcům učit se bez pomocných balančních koleček.
Jízda je pro děti zábavnější, proto na odrážedle vydrží déle.
Děti ve věku 3–5 let jsou obvykle ochotné jet dále než na tradičním šlapacím kole.


02. KONTROLOVANÝ VÝKON

OTOČNÁ RUKOJEŤ
Plynová rukojeť nabízí skutečnou křivku výkonu. Naučí děti, jak ovládat plyn a dávkovat výkon pomocí otočné rukojeti. Nejedná se o hračku ovládanou tlačítkem nebo křivku výkonu „všechno nebo nic“.


MULTIFUNKČNÍ PLYNOVÁ RUKOJEŤ
Na plynové rukojeti se nachází multifunkční displej. Ten poskytuje veškeré nezbytné informace o stavu KTM SX-E 1-12. Barevné kontrolky značí zvolený jízdní režim a také úroveň nabití akumulátoru. Žlutá barva značí, že je akumulátor nabitý pouze na 30 %, a změní se na červenou, když stav nabití klesne ještě níž.

RYCHLE VYMĚNITELNÝ LITHIUM-IONTOVÝ AKUMULÁTOR
Systém pro snadnou výměnu akumulátorů umožňuje používat náhradní akumulátory, a prodloužit tak dobu jízdy. Díky snadné obsluze zvládnou výměnu akumulátorů všichni rodinní příslušníci.

 

Režimy výkonu:

Nízký / Cvičný režim – 6 km/h
Střední / Přechodový režim – 9 km/h
Vysoký / Pokročilý režim – 12 km/h


TECHNICKÉ PODROBNOSTI

MOTOR
KAPACITA BATERIE2 Ah
NAPĚTÍ NABÍJEČKY20V max napětí (18Vnom)
NABÍJECÍ VSTUPRychlé odpojení / připojení baterie
DOBA NABÍJENÍ 100 %60 min.
ELEKTROMOTORMOTOR-01

PODVOZEK
PROVEDENÍ RÁMUSvařovaný hliník tig
PŘEDNÍ ODPRUŽENÍOcel, styl BMX
VÝŠKA SEDADLA330 mm
HMOTNOST7,7 kg
 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tyto stránky používají k poskytování služeb , personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informace

Souhlasím